Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА І КИТАЙ ПОГЛИБЛЮЮТЬ СПІВПРАЦЮ В ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

  2012-12-28

  Джерело: УКРІНФОРМ

  Меморандум про співпрацю між Міністерством аграрної політики і продовольства України, Китайсько-українською асоціацією з реалізації міжнародних проектів і Китайською національною корпорацією із зарубіжного економічного співробітництва про сприяння розвитку двосторонньої інвестиційної співпраці та реалізацію спільних інвестиційних проектів в аграрній галузі підписано в середу в Пекіні.

  Про це повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу в Китаї.

  “Китайське керівництво приділяє підвищену увагу розвитку відносин з Україною”, – заявив у ході переговорів перед підписанням заступник міністра сільського господарства КНР Чжу Баошен.

  Китайський чиновник підкреслив, що Китай і Україна, як дві аграрні країни, мають велике взаємодоповнення, що становить величезний потенціал для співпраці. Він пообіцяв всіляку підтримку Мінсільгоспу КНР підприємствам, які будуть здійснювати проекти в Україні.

  Зі своєї сторони, директор департаменту зовнішньоекономічних зв’язків Міністерства аграрної політики і продовольства України Кирило Клименко повідомив, що Україна відібрала ряд проектів, які хотіла б реалізовувати спільно з китайськими партнерами. Вони стосуються, в тому числі, підвищення продуктивності насіннєвого матеріалу (Україна зацікавлена у використанні китайських селекційних технологій); виробництва засобів захисту рослин і добрив. Передбачається також модернізація зрошувальної системи на півдні України, яка забезпечує водою 1,2 млн га земель (виведення її на сучасний рівень дозволить вирощувати близько 10 млн тонн кукурудзи і сої щорічно). Крім того, згідно з програмою імпортозаміщення передбачається будівництво мінімум 500 га високотехнологічних теплиць, які дозволять забезпечувати цілорічно свіжими овочами та фруктами не тільки українського споживача, але і європейського.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *