Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна і Китай планують у цьому році активізувати співпрацю

  2017-01-17

  Україна і Китай планують у поточному році провести засідання українсько-китайської Міжурядової комісії з питань співробітництва. Про це йшлося під час зустрічі Порошенка з головою Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіном у рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

  Як повідомили у прес-службі президента України Петра Порошенка, відповідні домовленості були досягнуті в ході зустрічі глави української держави з головою Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіном.

  «Глави держав висловилися за активізацію економічного співробітництва між Україною і КНР, – повідомили у прес-службі. – При цьому президент України заявив, що Україна зацікавлена брати активну участь в ініціативі Китаю «Один пояс – один шлях». Крім того, сторони домовилися про обмін візитами, терміни яких будуть погоджені дипломатичними каналами».

  Як повідомляв УНІАН, Китай входить у десятку країн – найбільших торговельних партнерів України. Найбільшою статтею українського експорту в Китай є продовольство. Наприкінці 2016 року Україна і Китай вели попередні консультації про можливості формування зони вільної торгівлі між двома країнами.

  Ініціатива Китаю «Один пояс – один шлях» передбачає розвиток торговельних відносин між Китаєм і Європою. Посол КНР в Україні Ду Вей зазначав, що цей проект є немислимим без України.

  “УНІАН”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *