Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  УКРАЇНА І КИТАЙ ПІДПИСАЛИ РАМКОВУ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ

  2012-05-30

  Джерело: УКРІНФОРМ

  Україна та Китай підписали рамкову угоду щодо співпраці у сфері сільського господарства між країнами за участю Державного підприємства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» і Китайської національної корпорації генеральних підрядів та Експортно-імпортного банку Китаю й Міністерства фінансів України.

  Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Сень у вівторок на брифінгу в Києві, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

  “Це є рамкова угода, але це угода, яка передбачає можливість інвестування Китайської Республіки в Україну, в аграрний бізнес і в бізнес обслуговуючої галузі сільського господарства України, а також визначає певні пріоритети в цьому напрямку”, – сказав Сень.

  Заступник міністра розповів, що на засіданні обговорювалися питання інвестицій в розвиток засобів захисту рослин, сільгосптехніки, у розвиток інфраструктури та інші.

  Наступне засідання Українсько-китайської підкомісії з питань співробітництва у сфері сільського господарства Міжурядової відбудеться в Китаї, дату визначатиме китайська сторона.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *