Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна і Китай обговорили можливість створення спільних оборонних підприємств

  2017-08-09

  Питання співпраці обговорили в рамках робочої зустрічі 8 серпня Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський провів зустріч з делегацією Народно-визвольної армії Китаю в ході якої обговорили можливість створення спільних оборонних підприємств. Про це повідомляє прес-служба РНБО. Повідомляється, що 8 серпня відбулася робоча зустріч першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського з делегацією Народно-визвольної армії Китаю на чолі з заступником начальника головного управління розвитку озброєння і військової техніки КНР генерал-лейтенантом Лю Шеном.

  working meeting

  “Під час зустрічі, організованої в рамках проведення дванадцятого засідання Міжурядової українсько-китайської координаційної комісії з питань військово-технічного співробітництва, сторони обговорили поточний стан двостороннього військово-технічного співробітництва та висловили спільну зацікавленість у його подальшому розвитку”, – йдеться в повідомленні Також в рамках робочої зустрічі відзначили значний потенціал оборонної промисловості двох країн, можливості кооперації та необхідності вдосконалення комунікацій між підприємствами та установами України та КНР.

  Також в рамках робочої зустрічі відзначили значний потенціал оборонної промисловості двох країн, можливості кооперації та необхідності вдосконалення комунікацій між підприємствами та установами України та КНР. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зараз існує можливість співпраці чеської і української влади в постачаннях деяких видів військової техніки в Україну на основі стандартного процесу експортного ліцензування.

  “РБК-Україна”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *