Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна і Китай можуть підписати договір про “відкрите небо”

  2015-05-03

  Договір про “відкрите небо” між Україною та Китайською народною республікою стане предметом обговорення під час засідання українсько-китайської двосторонньої комісії зі співробітництва.
  Про це повідомив журналістам Надзвичайний і Повноважний Посол України в КНР Олег Дьомін, пише “УНІАН”.
  “Договір про” відкрите небо “- обробляється китайською стороною. Це дуже цікавий проект. Він стане однією з тем для обговорення на засіданні двосторонньої комісії з торговельно-економічного співробітництва, яке відбудеться найближчим часом”, – сказав Дьомін.
  Раніше голова Державіаадміністрації України Денис Антонюк повідомив, що Україна направила китайській стороні заявку на укладення договору про “відкрите небо” в рамках розвитку авіасполучення не лише з Європейським Союзом, а також з країнами Сходу.
  У свою чергу посол України в КНР Дьомін повідомив, що засідання міжурядової комісії зі співробітництва відбудеться найближчим часом.
  Нагадаємо, Договір про відкрите небо з ЄС було парафовано ще в жовтні 2013 року, але він досі не підписаний. Причина цього – в останній момент за наполяганням Іспанії аеропорт Гібралтару був виключений з угоди. Не заперечуючи британську приналежність самого Гібралтару, влада Іспанії не визнають британської територію, де знаходиться аеропорт.

  УНІАН

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *