Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна готується до China International Import Expo

  2018-04-23

  11 квітня відбулось обговорення участі та представлення українських виробників сільськогосподарських товарів і харчових продуктів на міжнародній виставці «China International Import Expo», яка відбудеться 5-10 листопада 2018 року у м. Шанхай.

  Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та представники Ради з питань експорту продовольства обговорили підготовку презентації стенду України на виставці та питання, які виникають у процесі роботи й шляхи налагодження співпраці із китайським бізнесом. Зазначимо, що загальними питаннями організації українського стенда займається Торгово-промислова палата України.

  Представники Ради з питань експорту продовольства презентували попередню товарну лінійку, яку українські товаровиробники готові представити на виставці у Китаї.

  Володимир Лапа зазначив, що Держпродспоживслужба готова надавати в рамках компетенції всебічну підтримку українським товаровиробникам, які мають право експорту продукції до Китаю або планують отримати його найближчим часом. Зокрема, за його словами, Держпродспоживслужба сприятиме в отриманні українськими виробниками тимчасових дозволів від компетентного органу КНР з метою представлення якомога більшої кількості харчових продуктів на виставці.

   “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *