Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна готує національний та колективні стенди на виставці з імпорту в Китаї

  2018-07-09

  Україна буде представлена на першій міжнародній виставці з імпорту China International Import Expo 2018, що відбудеться восени цього року в Шанхаї (КНР). Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

  «Україна готується представити національний та колективні стенди на China International Import Expo 2018 – першій міжнародній виставці з імпорту в Китаї, яка відбудеться восени цього року в Шанхаї. Виставка стане «воротами» до багатомільярдного ринку Китаю, який у найближчі 5 років планує імпортувати продукцію на суму $10 трильйонів», – ідеться в повідомленні.

  Українська делегація на чолі з керівником Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України Мар’яною Каганяк відвідала Пекін та Шанхай з метою підготовки до участі України у першій міжнародній виставці з імпорту China International Import Expo 2018.

  Керівник Офісу з просування експорту зазначила, що КНР відкриває свій ринок для конкурентних товарів і послуг, і зміна курсу створює нові можливості для українського експорту на надзвичайно масштабному ринку.

  China International Import Expo 2018 є частиною програми уряду Китаю із залучення якісного імпорту в країну, тому Україні важливо представити свій торговельний потенціал на СІІЕ 2018 найкращими та найбільш інноваційними продуктами та послугами, представити туристичні та інвестиційні можливості, виділитись та запам’ятатися серед майже сотні країн-учасниць.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *