Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна долучилася до Торговельно-промислового альянсу “Один пояс, один шлях”

  2016-06-17

  Україна долучилася до потужного міжнародного проекту.

  У Пекіні оголосили про створення Торговельно-промислового Альянсу під назвою “Один пояс, один шлях”. Бізнес-асоціація вже об’єднує 21 країну Азії та Європи. Головна мета союзу — обмін діловою інформацією та координація інвестиційної політики.
  Ми вважаємо, що Торговельно-промисловий Альянс “Один пояс, один шлях” сприятиме залученню інвестицій в країну. Наша основна місія в тому, щоб бізнес спілкувався з бізнесом, щоб було цікаво відкривати підприємства і розвивати бізнес в Україні, — сказав перший віце-президент УСПП Василь Хмельницький.
  Співзасновником Альянсу став також Український союз промисловців та підприємців.Ми хотіли сприяти тому, щоб країни-учасники Альянсу не розглядали Україну як транзитну зону для поставки товарів до Європи, а розглядали її як виробничу платформу для створення і будівництва нових заводів, що буде цікаво як в інвестиційному плані, так і для розвитку країни, — зазначив Василь Хмельницький.
  Торговельно-промисловий альянс “Один пояс, один шлях” відкритий для всіх, хто поділяє ідеї рівноправного і взаємовигідного партнерства. Для розвитку міжнародного партнерського проекту Китай вже створив фонд з капіталом у понад 40 мільярдів доларів.
  Телеканал новини «24»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *