Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна бере участь у Airshow China

  2018-11-09

  У місті Чжухай, південна китайська провінція Гуандун, 6 листопада відкрився XII Міжнародний авіаційно-космічний салон (Airshow China). У шоу беруть участь 770 компаній із 43 країн і регіонів.

  Українські підприємства галузі – традиційні учасники бієнале, що проводиться з 1996 року під егідою уряду КНР. Свою продукцію представляють ДК “Укроборонпром” і “Укрспецекспорт”, ДП “Антонов”, АТ “Мотор Січ”, ДП “Івченко-Прогрес”, ПАТ “ФЕД” та інші. На полях виставки пройдуть переговори з китайськими і зарубіжними партнерами.

  Які завжди, акцент на авіашоу зроблено на повітряній і наземній техніці, що стоїть на озброєнні Народно-визвольної армії Китаю. Це бойові літаки, безпілотники, системи ППО, ЗРК, крилаті ракети, БМП, танки і т. д., а також космічна техніка.

  Нинішня виставка побила черговий рекорд: площа критих експозицій перевищила 100 тис. кв м, що майже на чверть більше, ніж 2 роки тому. Виставкові площі під відкритим небом становлять 400 тис. кв м. Організатори очікують, що авіасалон, який триватиме до 11 листопада, відвідають понад 130 тис. професіоналів галузі та 200 військових і урядових делегацій із понад 60 країн.

  1541515447-2048

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *