Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Укравтодор і китайська CRBC починають проект будівництва об’їзної дороги у Кременчуці

  2017-03-21

  Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) та Державна корпорація China Road and Bridge Corporation (CRBC) розпочали роботу над спільним проектом будівництва автомобільного об’їзду м. Кременчук з мостовим переходом через річку Дніпро.

  Про це повідомляється на офіційній сторінці Державного агентства автомобільних доріг України у Facebook.

  “Сьогодні, 21 березня, підписано Меморандум про співробітництво між Державним агентством автомобільних доріг України та China Road and Bridge Corporation. Меморандум передбачає співпрацю у площині проектування та фінансування будівництва автомобільної дороги М-22/Е-584 Полтава – Олександрія на ділянці об’їзду м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро”, – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що на сьогодні єдиний міст через Дніпро має лише дві смуги руху для автомобільного транспорту. Окрім міського сполучення, через цей міст проходять дві важливі автомобільні дороги державного значення: національна Н-08 Бориспіль – Кременчук – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь та міжнародна М-22 Полтава – Олександрія, яка є частиною європейського коридору Е-584 Полтава – Кишинів – Слободзея (Румунія) та частиною 9-го пан’європейського транспортного коридору.

  Передбачається, що після реалізації цього проекту існуючий дворівневий Крюківський міст буде використовуватися виключно для внутрішньоміських поїздок. Окрім цього, в конструкції мосту має бути передбачена можливість майбутнього облаштування лінії легкого метро для сполучення лівобережної та правобережної частини Кременчука.

  Меморандум підписали керівник Укравтодору Славомір Новак та віце-президент China Road and Bridge Corporation Ду Фей.

  China Road and Bridge Corporation (CRBC) є дочірньою компанією China Communications Construction Company (CCCC). Вона займається будівництвом шосе, мостів, портів, тунелів та іншого цивільного будівництва. Бере участь у виробництві і продажу дорожніх машин. Сукупні активи становлять близько 4,3 млрд юанів і його чистих активів становить близько 1,5 млрд юанів.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *