Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Українські парламентарі незабаром відвідають Тайвань

  2022-10-14

  Група українських парламентарів планує відвідати Тайвань наприкінці жовтня. Про це повідомив тайванський депутат Хуан Ші-цзе з керівної Демократичної прогресивної партії, пише Focus Taiwan.

  На церемонії відкриття Асоціації дружби депутатів тайвансько-українського парламенту у Законодавчих зборах Хуан Ші-цзе заявив, що кілька українських депутатів планують приїхати на Тайвань для участі у 11-й Глобальній асамблеї Світового руху за демократію.

  За словами депутата, делегація складається із членів парламентської групи дружби з Тайванем. Міжфракційне об’єднання, ініційоване народним депутатом України Олександром Мережко, складається із 15 осіб.

  На прохання прокоментувати це питання Джоан Оу, прессекретар Міністерства закордонних справ Тайваню, коротко заявила на брифінгу для преси, що міністерство зробить оголошення у відповідний час, якщо такий візит буде здійснений.

  Довідково: Глобальна асамблея, запланована на 25-27 жовтня, збере близько 300 демократичних активістів, експертів, політиків та донорів із 70 країн, які зберуться в Тайбеї для обміну ідеями щодо протидії авторитарним викликам та просуванню демократичних цінностей.

  Читайте також: Китай порушив негласну домовленість щодо Тайванської протоки

  Українські парламентарі незабаром відвідають Тайвань
  Фото надане офісом посадовця Хуан Ші-цзе

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *