Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Українські музиканти провели онлайн-концерт з нагоди 71-ї річниці заснування КНР

  2020-09-30

  24 вересня відбувся онлайн-концерт Державного симфонічного оркестру Закарпатської області з нагоди 71-ї річниці заснування КНР і Свята середини осені.

  Захід був організований посольством Китаю в Україні за підтримки міської ради адміністративного центру Закарпатської області — Ужгорода.

  Перед початком концерту мер Ужгорода Богдан Андрєєв привітав китайський народ з наближенням річниці заснування КНР. “За 71 рік Китайська Народна Республіка досягла неймовірно потужних результатів в соціально-економічному, технічному та культурному розвитку завдяки сумлінній та самовідданій праці китайського народу”, — сказав міський голова, побажавши Китаю “миру, процвітання, успіхів та нових досягнень”.

  Мер міста вказав на те, що в останні роки Ужгород значно активізував співпрацю з Китаєм, в тому числі в культурній сфері. Зокрема, в минулому році в місті відбулася ціла серія заходів з нагоди 70-ї річниці заснування КНР, які припали до душі місцевим жителям.

  Цього року через пандемію коронавірусу святковий захід вирішили провести у віртуальному форматі, організувавши онлайн-виступ Державного симфонічного оркестру Закарпатської області. В ході концерту, який отримав назву “Святкування 71-ї річниці з дня утворення КНР” — Я і моя Батьківщина “, музиканти виконали відомі українські та китайські композиції. Керувала оркестром заслужена артистка України, відомий диригент Вікторія Свалявчик-Цанько.

  Святковий концерт могли подивитися всі охочі. Він транслювався в прямому ефірі по Центральному телебаченню Китаю, а також у соціальних мережах.

  Українські музиканти провели онлайн-концерт з нагоди 71-ї річниці заснування КНР

   

  “Сіньхуа”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *