Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Українські артисти взяли участь у Міжнародному фестивалі «Meet in Beijing»

  2021-02-08

  З 7 січня по 4 лютого 2021 р. відбувся 21-й щорічний Міжнародний фестиваль «Meet in Beijing», один з наймасштабних мистецьких заходів в Китаї, організаторами якого виступають Міністерство культури та туризму КНР, Державна адміністрація кіно та телебачення КНР, Народний уряд м. Пекін та China Arts and Entertainment Group. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  Цього року через карантинні обмеження іноземні артисти та художні колективи з 24 країн світу змогли взяти участь у фестивалі лише в онлайн форматі. Концерти, вистави, відеокліпи іноземних виконавців демонструвалися на китайських онлайн платформах iQIYI, Tencent Video, Sina Weibo, Xigua Shipin, YOUKU, bilibili з охопленням глядацької аудиторії у понад 300 000 осіб.

  За сприяння Посольства України в КНР у фестивалі «Meet in Beijing» наша країна була представлена зірками Національної опери України Катериною Кухар та Олександром Стояновим з модерним балетом «Діти ночі» та музичними відеокліпами й концертом популярного електро-фольк гурту «ОНУКА».

  Під час проведення презентації міжнародних проєктів співпраці для фахівців китайської культурної індустрії у рамках цьогорічного фестивалю «Meet in Beijing» першим секретарем Посольства Сергієм Кузьмічовим було представлено низку художніх та театральних колективів України з метою популяризації в Китаї українського сучасного та класичного балету, популярної й традиційної музики нашої країни, проведено роботу з метою організації гастролей українських артистів в Китаї після зняття карантинних обмежень.

   Українські артисти взяли участь у Міжнародному фестивалі «Meet in Beijing»
      Українські артисти взяли участь у Міжнародному фестивалі «Meet in Beijing»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *