Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Українські аграрії хочуть розширити експорт замороженої яловичини до Китаю

  2020-12-30

  Китайські клієнти добре відгукуються про українську яловичину, тому “Агро-Продукт” має намір продовжувати експортувати заморожену яловичину в КНР, про це в інтерв’ю китайській інформагенції “Сіньхуа” заявив комерційний директор компанії Петро Криницький.

  У вересні 2019 року стало відомо, що КНР затвердила список з трьох українських виробників замороженої яловичини, які можуть постачати свою продукцію на китайський ринок. Одним з них стала компанія “Агро-Продукт” – велике підприємство м’ясної промисловості України з 23-річною історію. За словами П. Криницького, їх компанії знадобилося три роки, щоб вийти на китайський ринок.

  Першу партію продукції було відправлено до Китаю через два місяці після отримання відповідного дозволу, а до грудня поточного року загальний обсяг експорту в КНР склав близько 4 тис. тонн.

  У наступному році “Агро-Продукт” має потенціал для розширення експорту. За словами директора, українська компанія, як і виробники м’яса з інших країн світу, дуже цінують можливість працювати на великому китайському ринку. “Ми можемо постачати в Китай п’ять контейнерів готової продукції на тиждень, а відправляємо три-чотири, іноді – два”, – зазначив він.

   

  “CRI”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published.