Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Українська компанія зможе брати участь у проєктах на поставку безшовних труб

  2021-04-26

  Компанію Centravis, один з найбільших у Європі постачальників нержавіючих труб, схвалили як постачальника для китайської нафтової і хімічної корпорації Sinopec. Про це GMK Center повідомила прес-служба підприємства.

  «Сентравіс» і агенту Hy-Lok China знадобилося два роки, щоб підготувати й узгодити документи, що підтверджують відповідність продукції вимогам замовника.

  «Тепер «Сентравіс» відкритий до участі в проєктах корпорації, які охоплюють 60-70% нафтохімічних проєктів у Китаї. Це дасть змогу збільшити поставки інструментальних труб до країни й голосніше заявити про себе на ринку Східної Азії», – йдеться в повідомленні підприємства.

  Довідково: Sinopec – друга за величиною компанія виробник нафти і газу в Китаї, третя за величиною хімічна компанія у світі. Компанія володіє 30 нафтопереробними заводами, 353 сховищами для нафтопродуктів місткістю 18,8 млн м³.

  Сентравіс Продакшн Юкрейн (Centravis) – один з найбільших у Європі виробників безшовних нержавіючих труб для машинобудування, нафтогазової й авіабудівної промисловості, енергетики. Підприємство виробляє понад 1000 типорозмірів труб з більше ніж 100 видів корозійностійких і жароміцних марок сталі.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *