Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Українська експозиція на виставці China International Import Expo за підтримки ТПП України

  2021-10-30

  5-10 листопада 2021 року в Шанхаї відбудеться 4-а виставка імпортних товарів і послуг China International Import Expo.

  Виставка є проєктом Уряду Китаю для презентації світового потенціалу на китайському ринку, та організації прямого доступу бізнесу й споживачів країни до іноземних виробників і їх товарів. Саме тому у виставці беруть участь виключно іноземні компанії, за підтримки представників уряду та бізнесу з усіх регіонів Китаю.

  Щорічно, навіть в складний 2020 рік, понад 4 000 компаній зі 150 країн світу та понад 400 тис. відвідувачів взяли участь у виставці.

  Для підвищення ефективності участі організатори цього року планують запросити понад 100 тисяч іноземних відвідувачів та відтворити В2В онлайн/офлайн сесії.

  ТПП України, як офіційний представник організаторів виставки, четвертий рік поспіль формує експозицію українських компаній на виставці. Понад 120 вітчизняних виробників вже представили свою продукцію на виставках минулих років, серед яких Державна продовольчо-зернова корпорація України, Вітмарк, Кернел, Інтерстарч Україна, Агропросперіс та інші.

  З питань участі звертайтесь до організаторів ТПП України: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc82Z-4vdBS3N_0jNxFpp32LkUdOM2WLWyWv9WmrGfAV1ViDg/viewform

  Організатори виставки Міністерство комерції КНР та уряд міста Шанхай.
  Партнери: світові організації WTO, UNDP, UNCTAD, FAO, UNIDO, ITC.

  Website: https://www.ciie.org/zbh/Introduction/

  Українська експозиція на виставці China International Import Expo за підтримки ТПП України

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *