Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Українська асоціація китаєзнавців анонсує проведення круглого столу “Український чинник у китайській стратегії: два роки від початку російського вторгнення”

  2024-02-02

  Українська асоціація китаєзнавців анонсує проведення круглого столу “Український чинник у китайській стратегії: два роки від початку російського вторгнення”.

  Про це організація повідомила на своєму каналі в Telegram.

  Україна вступає в третій рік повномасштабної війни. У 2023 році Китай спостерігав за «українською кризою», будуючи імідж миротворця і користуючись вигодою від хаосу на міжнародних ринках. Цей круглий стіл буде присвячений «Великій стратегії Китаю» в контексті війни в Україні, представляючи думки експертів із США, Європи, Китаю та України.

  Учасники заходу: Люй Сяоюй (Пекінський університет, Пекін, КНР), Бартош Ковальські (Університет Лодзя, Польща), Віта Голод (Українська асоціація китаєзнавців, Україна), Клаус Ларрес (Університет Північної Кароліни, Чепл Хіл, США)

  Модератор: Кайзер Ґо (ведучий та співзасновник Sinica Podcast)

  Початок круглого столу 22 лютого о 15:00 за Києвом.

  Круглий стіл проводитиметься англійською мовою.

  Реєстрація на участь за посиланням: https://ua-china.org/?events=ukrainian-factor-in-chinese-strategy-two-years-after-the-russian-invasion

   

  Українська асоціація китаєзнавців анонсує проведення круглого столу "Український чинник у китайській стратегії: два роки від початку російського вторгнення"

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *