Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Українська армія отримала 800 тайванських дронів-мінометів — ЗМІ

  2022-08-23

  Українська армія через Польщу отримала 800 бойових безпілотників Revolver 860 виробництва тайванської компанії DronesVision. Про це пише Taiwan News із посиланням на польські ЗМІ.

  Польське технологічне видання WP tech повідомило, що 800 БПЛА Revolver 860 Armed було подаровано українським військовим.

  БПЛА важить 42 кг і має діаметр 1,35 м. При спорядженні вісьмома 60 мм мінометними снарядами він може пролетіти до 20 кілометрів і залишатися в повітрі від 20 до 40 хвилин.

  Видання зазначає, що посередники у Польщі, ймовірно, розміщували замовлення на зброю у тайванської фірми, а потім доставляли її отримувачам до української армії.

  CM Media зв’язалася з виробником DronesVision, щоб отримати коментарі. Компанія заявила, що, враховуючи «складну та мінливу міжнародну ситуацію», вона може повідомити лише про те, що має клієнтів у Польщі.

  Проте виробник визнав, що його продукція постачалася для бойових дій в Україну і що вона «вже мала брати участь у боях».

  На прохання прокоментувати заяви про те, що 800 БПЛА Revolver 860 було відправлено до української армії, представник DronesVision повідомив Taiwan News, що компанія відправляє продукцію лише клієнтам у Польщі. DronesVision через угоди про нерозголошення зі своїми клієнтами не може повідомити, як і де ці дрони використовуються далі.

  Українська армія отримала 800 тайванських дронів-мінометів — ЗМІ

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *