Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Україна та Китай: Співробітництво у будівництві та інноваціях

  2023-07-17

  Радник президента, член правління АУКС, Клименко Олександр завершив довготривалу поїздку до КНР. Метою подорожі було вивчення потенційних напрямків співробітництва України та КНР у воєнний та післявоєнний періоди.   

  Під час візиту в Китай Клименко Олександр провів переговори з керівництвом корпорації Shanxi Construction Investment International Construction Group. Основною темою переговорів був пошук можливих шляхів співробітництва з реалізації збірних будинків, будівельних матеріалів, медичного обладнання. Крім цього китайська сторона запропонувала співробітництво в екологічних проектах, а саме реалізацію сонячних та вітрових модулів, впровадження енергозберігаючих технологій та технологій з охорони навколишнього середовища. 

  На початку червня відбулася зустріч з керівником Зони інноваційно-технологічної співпраці Шеньчжень-Гонконг пані Ян Сиюй. Під час цієї зустрічі пройшла презентація Зони та обговорення шляхів співробітництва з українськими структурами. У зустрічі взяв участь представник Азійського бізнес-центру Mark Wang.  

  Завершив ділове турне Клименко Олександр підписанням рамкової угоди про стратегічну співпрацю з компанії Qianhai Zhongshi Yingke (Shenzhen) Technology Development Co. Основна сфера діяльності компанії — розробка комп’ютерної техніки та технічний консалтинг. Керівники Shenzhen висловили готовність відкрити у себе представництво АУКС, що дає нові перспективи для розширення бізнесу та розвитку нових проєктів. 

  Україна та Китай: Співробітництво у будівництві та інноваціях

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *