Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна та Китай хочуть провести п’яте засідання Міжурядової комісії до кінця 2022 року

  2022-02-11

  П’яте засідання Комісії з питань співробітництва між Урядами України та Китайської Народної Республіки планується провести у 2022 році, повідомили у Міністерстві економіки України у відповідь на запит SilkBridgе.

  «Терміни та місце проведення заходу мають бути узгоджені дипломатичними каналами залежно від епідеміологічної ситуації, пов’язаної з пандемією COVID-19», — повідомили у відомстві.

  Там також зазначили, що список питань для розгляду на засіданні Комісії буде сформовано після того, як сторони узгодять термін проведення заходу.

  Як раніше повідомляв Silkbridge з посиланням на власні джерела, українську частину Комісії з питань співробітництва між урядами України та Китаю може очолити віцепрем’єр-міністр економіки Юлія Свириденко – замість віцепрем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішин.

  Під її керівництвом у грудні 2020 року відбулося четверте засідання Міжурядової комісії. Китай представляв віцепрем’єр Держради КНР Лю Хе. Сторони підписали низку угод для поглиблення співпраці у сфері торгівлі, інвестицій, секторів інфраструктури та аграрного виробництва.

  Україна та Китай хочуть провести п'яте засідання Міжурядової комісії до кінця 2022 року

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published.