Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна та Китай хочуть провести п’яте засідання Міжурядової комісії до кінця 2022 року

  2022-02-11

  П’яте засідання Комісії з питань співробітництва між Урядами України та Китайської Народної Республіки планується провести у 2022 році, повідомили у Міністерстві економіки України у відповідь на запит SilkBridgе.

  «Терміни та місце проведення заходу мають бути узгоджені дипломатичними каналами залежно від епідеміологічної ситуації, пов’язаної з пандемією COVID-19», — повідомили у відомстві.

  Там також зазначили, що список питань для розгляду на засіданні Комісії буде сформовано після того, як сторони узгодять термін проведення заходу.

  Як раніше повідомляв Silkbridge з посиланням на власні джерела, українську частину Комісії з питань співробітництва між урядами України та Китаю може очолити віцепрем’єр-міністр економіки Юлія Свириденко – замість віцепрем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішин.

  Під її керівництвом у грудні 2020 року відбулося четверте засідання Міжурядової комісії. Китай представляв віцепрем’єр Держради КНР Лю Хе. Сторони підписали низку угод для поглиблення співпраці у сфері торгівлі, інвестицій, секторів інфраструктури та аграрного виробництва.

  Україна та Китай хочуть провести п'яте засідання Міжурядової комісії до кінця 2022 року

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *