Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Україна призначила колишнього міністра з питань стратегічних галузей промисловості новим послом у Китаї

  2023-04-27

  26 квітня президент Зеленський призначив Павла Рябікіна новим послом України в Китаї, відповідний указ опублікований на офіційному сайті президента України.

  Згідно з повідомленням, Рябікін був головою Державної митної служби України з листопада 2020 року по листопад 2021 року та міністром з питань стратегічних галузей промисловості України з листопада 2021 року по березень 2023 року. 26 квітня 2023 року він був призначений 8-м послом України в Китаї.

  57-річний Павло Борисович Рябкін з листопада 2021 до березня 2023 року очолював міністерство стратегічної промисловості. 20 березня Верховна Рада проголосувала за відставку Рябікіна та ще двох міністрів – Михайла Федорова та Сергія Шкарлета.

  Посольство України в Китаї залишилося без посла з 2021 року внаслідок смерті українського посла Сергія Камишева в Пекіні 15 лютого 2021 року. У ході нинішньої розмови президент Зеленський висловив надію, що призначення нового посла в Китаї та його зустріч з керівництвом КНР сприятимуть розвитку дружніх відносин між країнами.

  Україна призначила колишнього міністра з питань стратегічних галузей промисловості новим послом у Китаї

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *