Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна офіційно запросила Китай взяти участь у реалізації формули миру

  2023-03-22

  За словами президента України Володимира Зеленського, українську формулу досягнення миру передано до КНР дипломатичними каналами – Україна запрошує до діалогу і очікує на відповідь, передає УНІАН.

  Україна дипломатичними каналами передала Китаю запрошення брати участь в реалізації формули досягнення миру у війні, яку розпочала Російська Федерація.

  Про це президент Володимир Зеленський сказав на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром Японії Фуміо Кісідою у Києві.

  “Припинення вогню просто так, як явище, нікого не влаштовує, тому що ми жили з цим достатньо довго. У нас були “Мінські домовленості”. Це тільки замороження конфлікту для того, щоби Росія підготувалася і повернулася знову зі своїм єдиним бажанням, бажанням їх лідера окупувати нашу державу”, – сказав Зеленський.

  Президент додав, що це потрібно вирішувати глобально і фундаментально. “Що стосується фундаментальних рішень – ми запропонували світу нашу формулу миру і це стосується й відносин з Китаєм. Китаю ми публічно, дипломатичними каналами, передали нашу формулу миру і запрошення брати участь у цій формулі. Ми запрошуємо до діалогу і очікуємо на відповідь”, – наголосив Зеленський.

  Україна офіційно запросила Китай взяти участь у реалізації формули миру

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *