Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна на міжнародній туристичній виставці CITIE 2020

  2020-09-16

  Генеральне консульство України в Гуанчжоу представило Україну на міжнародній туристичній виставці «CITIE-2020». Про це повідомляється на сайті дипустанови.

  З 11 по 13 вересня проходила міжнародна виставка туризму China (Guangdong) International Tourism Industry Expo (CITIE), яка проводиться протягом 15 років та що стала чи не першою виставковою подією регіону в офлайн-режимі з початку епідемії коронавірусу.

  Під час виставки, співробітники Генконсульства було презентовано головні маршрути та інвестиційні можливості туристичного сектору в Україні.

  В ході інтерв’ю місцевому ЗМІ, М.А. Мартинов користуючись нагодою, надав роз’яснення особливостей безвізового режиму в’їзду в Україну громадян КНР відповідно до Указу Президента України «Про тимчасове запровадження безвізового режиму в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з туристичною метою», який діє з 1 серпня 2020 року до 31 січня 2021 року. Ця інформація також доводилась до відома відвідувачів українського стенду.

   

  Україна на міжнародній туристичній виставці CITIE 2020

   

  Україна на міжнародній туристичній виставці CITIE 2020

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *