Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна та Китай підписали угоду про співпрацю у галузі будівництва інфраструктури

  2021-07-07

  Україна може отримати китайський кредит на розвиток інфраструктури, про що стало відомо з недавно підписаного, в останній день червня, Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим і Міністром комерції КНР Ван Веньтао міжурядової угоди про співпрацю у галузі будівництва інфраструктури.

  Серед пріоритетів співпраці — залізничний транзит, аеропорти, порти, комунікації та муніципальне інженерне будівництво.

  «Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Китайської Народної Республіки про поглиблення співпраці в галузі будівництва інфраструктури передбачає залучення коштів на пільгових умовах від уряду Китайської Народної Республіки, необхідних для реалізації інфраструктурних проєктів», — йдеться в повідомленні відомства.

  В результаті спільних консультацій сторони затвердять потенційні проєкти співпраці, які будуть підтримуватися коштами КНР.

  За даними екс-радника Міністра інфраструктури Віктора Довганя, угода дасть можливість залучати пільгові кредити Ексімбанку КНР – The Export-Import Bank of China (до 2% річних на 15 років), а також 50% інфраструктурного проєкту повинні реалізувати українські компанії.

  “silkbridge”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *