Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна-Китай обговорили розвиток військово-технічного співробітництва

  2021-04-19

  Того тижня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжунем. Про це повідомляє пресслужба Віце-прем’єра.

  Сторони обговорили питання військово-технічного співробітництва, адже цей сегмент має важливе значення для розвитку взаємин між державами і має будуватися на основі взаємовигоди.

  Глава Мінстратегпрому розповів Послу про поточний стан процесу становлення новоствореного Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, та плани реформування вітчизняної оборонно-промислової галузі.

  Олег Уруський також наголосив на важливості подальшого розвитку торговельно-економічної співпраці між країнами. Саме Китай посідає перше місце в структурі товарообігу України.

  Зі свого боку Фань Сяньжун зазначив, що між країнами закладено міцний фундамент для поглиблення двосторонньої співпраці. Зокрема, діє Комісія зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР, а також низка профільних галузевих підкомісій та робочих груп. «Цей потенціал необхідно розвивати. Китайський ринок динамічно зростає і відкритий для України», — відмітив Фань Сяньжун.

  Посол підкреслив, що Китай визнає суверенітет та територіальну цілісність України, і ця позиція Пекіну залишається незмінною.

  Україна-Китай обговорили розвиток військово-технічного співробітництва

   

  Україна-Китай обговорили розвиток військово-технічного співробітництва

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *