Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна і Китай прагнуть поглиблювати співпрацю в аграрній сфері

  2022-12-23

  21 грудня Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів робочу зустріч із Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуном, повідомляє Урядовий портал. Під час розмови сторони обговорили питання поглиблення торгово-економічних відносин в аграрній сфері, а також можливості розширення номенклатури українського експорту.

  Під час зустрічі Микола Сольський підкреслив продуктивність багаторічної співпраці між країнами та висловив занепокоєння щодо затримок оформлення дозвільних документів на експорт кукурудзи та сої до Китаю на наступний рік. Наразі, як зауважив міністр, важливо завершити процедуру та затвердити список експортерів задля їх подальшої роботи.

  Міністр запевнив, що Україна в умовах війни повністю забезпечує внутрішню продовольчу безпеку та має потенціал до збільшення експорту, в тому числі до Китаю.

  Фань Сяньжун підтвердив зацікавленість Китаю у співпраці з Україною. Зокрема, в імпорті української агропродукції: олії, сої, гороху, м’яса птиці, кормів для тварин та інше.

  Сторони домовились шукати нові можливості для розширення торгівлі між країнами, поглиблення зв’язків між підприємцями, відкриття нових статей експорту.

   

  Україна і Китай прагнуть поглиблювати співпрацю в аграрній сфері

  Фото: Промисловий портал

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *