Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна і Китай першими долучилися до проєкту FSC для відстежування руху деревини

  2021-11-19

  Україна стала однією із перших країн у світі, яка долучилася до нового пілотного проєкту міжнародної організації FSC (Forest Stewardship Council) для відстежування руху деревини на міжнародних ринках. Про це повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України.

  “Мова йде про цифрове програмне забезпечення на основі технології блокчейн. Відомості про деревину, її походження і переміщення будуть накопичуватися у децентралізованих міжнародних базах даних. Технологія блокчейн забезпечить цілісність інформації та унеможливить зловживання із вже внесеними даними”, — пояснив заступник Голови Держлісагентства з питань цифрового розвитку Віктор Смаль.

  Першими користувачами системи стають державні підприємства, що підпорядковуються Держлісагентству у Закарпатській області.

  Внесені дані допоможуть відстежувати деревину від країни походження до подальших пересувань на міжнародних ринках. Запит на запровадження цієї системи постійно надходить від світових виробників, які бажають отримувати тільки сировину із відповідальних джерел.

  На світовому рівні новою системою починає користуватися Україна і Китай. Від результатів роботи пілотного проєкту буде залежати його подальше використання в інших країнах світу.

  Зазначимо, понад 100 світових лідерів прийняли зобов’язання, яке передбачає зупинити зникнення лісів та деградацію земель до 2030 року.

  Україна і Китай першими долучилися до проєкту FSC для відстежування руху деревини

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *