Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна і Китай будуть посилювати торговельно-економічне співробітництво

  2020-09-28

  У Мінекономіки відбулася зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуном. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

  Географічне положення України — важливий фактор для пошуку можливостей в трикутнику Україна-Китай-ЄС. ЗВТ з ЄС і початок торговельної лібералізації з КНР може надати в майбутньому істотні переваги в реалізації спільних стратегічних проєктів.

  “Торгівля з КНР є стратегічно важливим напрямом для України. КНР – №1 за обсягом товарообігу серед партнерів України в світі (за умови, якщо ми розглядаємо торгівлю з ЄС як з окремими країнами). Потенціал співпраці величезний, тому ми всіляко підтримує поглиблення нашого торгово-економічного співробітництва”, – зазначив Ігор Петрашко.

  Обговорювались нові проєкти у сферах інфраструктури, галузях промисловості, аграрного сектору. Щодо АПК, йшлося про розширення номенклатури аграрної продукції на ринках сторін та зростання обсягів торгівлі між Україною і КНР.

  Українська сторона висловила готовність до проведення Четвертого засіданні Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР в «offline» режимі і очікує пропозиції щодо термінів від Китайської сторони.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *