Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна додала китайського виробника автомобілів до списку спонсорів війни

  2023-05-09

  «Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло китайську автомобільну компанію Great Wall Motor до переліку міжнародних спонсорів війни», – вказує ЛІГА.Бізнес.

  Відмова компанії виходити з російського ринку та намір розширювати бізнес у росії спричинила таке рішення.

  НАЗК вказує, що Great Wall Motor – восьмий за величиною виробник автомобілів у Китаї (бренди GWM, Haval, Tank та інші),належить китайському мільярдеру Вей Цзяньцзюню.

  У 2023 році росія є другим за важливістю ринком збуту для Great Wall після Китаю. Great Wall має в росії власний завод під назвою “Хавейл Мотор Мануфекчурінг Рус” та понад 100 дилерських центрів. За минулий рік російський ринок став найбільшим джерелом доходу для Great Wall( приблизно 30% її загальних доходів).

  Great Wall – четверта компанія Китаю, яка потрапила до “чорного списку” НАЗК після Comnav Marine, China State Construction Engineering Corporation (будівництво), Xiaomi Corporation.

  Згідно з НАЗК, всі компанії, які знаходяться в цьому «чорному списку», внесені до бази даних World-Check. Ця база використовується у всьому світі для виявлення та управління ризиками, пов’язаними з фінансами, регуляторними питаннями та репутацією, зокрема для ідентифікації осіб та організацій, які перебувають у підвищеному ризику.

  Україна додала китайського виробника автомобілів до списку спонсорів війни

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *