Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна взяла участь у найбільшій виставці харчових продуктів Китаю SIAL 2019

  2019-05-31

  З 14 по 16 травня 2019 року в місті Шанхай відбулась міжнародна виставка SIAL 2019. В роботі виставки взяли участь майже 5 000 учасників зі 110 країн світу. Виставку відвідали понад 120 тис. професіоналів галузі з усіх регіонів Південно-Східної Азії. На 200 тис. кв. метрах виставкових площ була представлена продукція з 21 напрямків харчової галузі, серед яких м’ясомолочна, лікеро-горілчана, кондитерська тощо.

  Рада з питань експорту продовольства (UFEB) спільно з Торгово-промисловою палатою України організували національний стенд вітчизняних компаній.

  Учасниками української бізнес-делегації на Sial China 2019 були:  Чумак, Агро Трейд Лубни, Кернел, Каісса Ойл, Хлібзавод №1 (ТМ Світ Арт), Агровіта та OILWAY-GROUP.

  Серед вітчизняних товарів значний інтерес мали: соняшникова олія, яка вже займає лідируючою позицію у азійського імпортера (у 2018 році до Китаю було відвантажено на загальну суму 334 млн USD), кондитерські вироби, соуси, смузі, грецький горіх, насіння та інші.

  Представники ТОВ Агро Трейд Лубни зазначили: «Вражаючих масштабів виставка, на яку ми привезли для презентації та промоції українські горіхи, насіння та квасолю. Але, найбільшою популярністю користувалися горіхи у азійських представників. Не оминали осторонь нашу експозицію і бізнес-відвідувачі з Туреччини та Єгипту. За три дні виставки отримали значну кількість контактів з якими ведемо переговори, а також передаємо зразки горіхів до Китаю».

  5ce7bcffa78d0164758761

   

  VaPBJ8Z

   

   “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *