Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна – це місце, де мають «одружитися» китайський і європейський капітали – Дмитро Кулеба

  2020-02-17

  У зовнішній торгівлі України на країни ЄС припадає 43%, при цьому стрімко й без будь-якої державної підтримки зростає торгівля з Китаєм.

  Про це повідомив віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба на зустрічі з представниками Харківського офісу Європейської Бізнес Асоціації.

  «Маємо 43% зовнішньої торгівлі з ЄС. Це феноменальний результат за останні роки. Але діалектично в нас розвиваються відносини з Китаєм. Немає ні політичного діалогу з Китайською Народною Республікою, ні короваю з хлібом… Але при цьому бізнес буяє яскравим квітом. І за останній рік вперше в історії Китай став торговельним партнером України №1 як окрема країна», – зазначив Кулеба.

  Він наголосив, що це сталося без будь-якої підтримки з боку держави, тобто бізнес сам домовився.

  «Тому моя думка, що Україна – це місце, де мають «одружитися» китайський і європейський капітали», – наголосив віцепрем’єр.

  Адже, за словами Кулеби, маючи зону вільної торгівлі з ЄС і європейські стандарти «ми отримуємо конкурентну перевагу для ведення бізнес-операцій з подальшим експортом або залученням європейського капіталу сюди, де він може в ліберальнішому середовищі, ніж у самому ЄС, будувати бізнес з Китаєм».

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *