Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Україна на Міжнародній виставці BIOFACH CHINA

  2019-06-05

  Презентація відбувалася у Шанхаї на міжнародній виставці BIOFACH CHINA, де зусиллями Федерації органічного руху України та всіх українських учасників був організований Національний павільйон України.

  16-18 травня на українському стенді вітчизняні підприємства пропонували увазі численних зацікавлених відвідувачів органічні молочні та м’ясні продукти, цукор, крупи, борошно, соняшникову олію, гречку, інші зернові та бобові культури, а також гарбузове насіння, малину, полуницю, чорницю, журавлину й інші ягоди та продукцію з них, а також гриби, соки, напої та багато чого іншого.

  Відразу після офіційного відкриття виставки, Національний павільйон відвідав Консул України в Шанхаї Дмитро Пономаренко, який високо оцінив важливість перших кроків представників українського органічного руху на шляху до опанування стрімко зростаючого китайського ринку органічних продуктів.

  Українську експозицію відвідали також виконавчий директор BIOFACH International Маркус Рітц, Віце-Президент IFOAM International Дженіфер Чанг, Президент IFOAM Asia Джоу Джейанг, а також тисячі інших відвідувачів (державних службовців, переробників, торгівців, дослідників, студентів, представників торгових мереж та ін.).

  У рамках виставки проходила Конференція «Розвиток міжнародного ринку органічних продуктів», яка зібрала близько 300 учасників як з Китаю, так і з інших країн. Численні доповідачі наголошували на високих темпах зростання споживання органічних продуктів в КНР, де лише впродовж 2017 року було спожито органічної продукції на понад 7,6 млрд.євро, що на 29,6 % більше, ніж роком раніше, а це найбільші темпи зростання споживання органічних продуктів у світі. Ця азійська держава продовжує диверсифікувати свій імпорт, відкрита до співпраці з іншими країнами і тому доповідь Євгена Милованова «Перспективи українсько-китайської співпраці в органічній сфері» викликала жвавий інтерес присутніх. Китайські партнери, зокрема, схвально, з ентузіазмом сприйняли повідомлення про те, що в Києві вже відбусвя семінар щодо порядку органічної сертифікації за китайськими стандартами і влітку поточного року подібна сертифікація розпочинається в кількох областях України.

  2541089a553056a5558611365cc6a_mid

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *