Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  УКДР і українське Посольство в КНР продовжать взаємодію в інтересах вітчизняних виробників та експортерів

  2016-04-02

  Упродовж 28 березня – 1 квітня 2016 року відбулася планова робоча поїздка керівництва і членів Української частини Українсько-Китайської Ділової ради (УКДР) в Пекін. Програмою поїдки було передбачено офіційну зустріч з головою Китайської частини УКДР, президентом корпорації SINOMACH паном Жень Хуньбіном, підписання двосторонніх документів з  Китайською асоціацією оптових сільськогосподарських ринків (CAWA), зустрічі та переговори з представниками китайських ділових кіл.

  DSC_9781 (2)

  Важливим  пунктом програми стала також робоча зустріч і нарада керівництва Української частини УКДР в Посольстві України в КНР, яка відбулася 29 березня 2016 року. У ній взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол України в КНР Олег Дьомін, радник-посланник з торгово-економічних питань Посольства України в КНР Віктор Танасійчук, співголова Українсько-Китайської Ділової ради Роберт Бровді, віце-голова та постійний представник Української частини УКДР в Пекіні Ігор Литвин, члени координаційного комітету УКДР, фахівці торгово-економічного відділу Посольства.

  Під час наради-зустрічі розглянуто широке коло питань стосовно взаємодії Української частини УКДР та Посольства України у сфері розвитку торгово-економічного співробітництва між державами, а також підтримки вітчизняних експортерів і просування української продукції на китайський ринок. Окремо було обговорено, стан та перспективи реалізації спільних українсько-китайських проектів у різних галузях, питання залучення інвестицій КНР в економіку України, можливу участь китайських компаній в українській приватизації.

  За результатами зустрічі було домовлено про продовження співпраці та тіснішу координацію зусиль УКДР та Посольства України в частині підготовки українсько-китайських заходів на офіційному рівні (комісії, робочі групи), сприяння презентаційних і представницьких заходів українського бізнесу в Китаї, підтримки участі вітчизняних експортерів товарів та послуг у китайських виставках та бізнес-форумах.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *