Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Участь в 16-ій Міжнародній виставці продуктів харчування та спеціалізованого обладнання «SIAL CHINA 2015″

  2015-04-07

  Торгово-промислова палата України проводить організацію Національного стенду українських виробників на 16-ій Міжнародній виставці продуктів харчування та спеціалізованого обладнання “SIAL CHINA 2015”, яка відбудеться 6 – 8 травня 2015 у виставковому центрі SNIEC р Шанхай, Китайська Народна Республіка.

  Відвідувачі виставки “SIAL CHINA 2015” – представники підприємств харчової промисловості, дистриб’ютори, експерти виноробних компаній, фахівці з контролю якості, постачальники продукції, представники ресторанного та готельного бізнесу, громадського харчування, провідні шеф – кухарі та кондитери.

  Тематичні розділи виставки “SIAL CHINA 2015”: вина і делікатеси, молочна продукція, солодощі та закуски, органічна їжа, чай і кава, заморожені продукти, морепродукти, овочі і фрукти, м’ясна продукція, шоколадний світ, упаковка, консервовані продукти.

  Участь у виставці надає реальні можливості українським виробникам розширити ринки збуту своєї продукції, ознайомитися з новими технологіями, встановити контакти. Вартість участі в Національному стенді України становить – 2990 євро (забудована площа), окремо оплачується організаційний внесок -414 євро (організаторам “SIAL CHINA 2015”).

  В рамках національного стенду учаснику для представлення компанії буде надано – виставкове обладнання, виставкова зона, яка включатиме: стійку-ресепшн, вітрину для інформаційних матеріалів і зразків продукції, стілець. На стенді буде забезпечена зона переговорів.

  Торгово-промислова палата України пропонує українським підприємствам-експортерам взяти заочну участь у виставці, яке дасть можливість представити компанії шляхом поширення рекламної продукції (англійською та французькою мовами).

  Заочна участь включає розміщення рекламних матеріалів компаній, візиток, буклетів на інформаційній стійці, внесення до каталогу учасників національного стенду.

  Вартість заочної участі у виставці “SIAL CHINA 2015” становить еквівалент 380 євро. Зазначена сума покриває витрати на авіа пересилку рекламної продукції, випуск і розповсюдження каталогу українських учасників виставки, збір інформації про потенційних партнерів, участь у ярмарку пропозицій.

  Запрошуємо Вас стати експонентом Національного стенду України або взяти заочну участь у виставці “SIAL CHINA 2015” і, в разі зацікавленості, просимо не пізніше 27 березня 2015 підтвердити участь, надіславши заповнену анкету, що додається.

  Контактні особи: Людмила Ломака директор Департаменту міжнародних виставок,

  тел. 044 272 32 86, моб. 067 538 05 37,

  e-mail: vvv-expo@ucci.org.ua, lbl2005@ukr.net, провідний консультант Марина Кутіщева,

  тел. 044279 54 38,

  моб. 068710 69 47, kmv-expo @ ucci.org.ua, kuticshevvr@mail.ru

  Торгово-Промислова палата України

  Анкета:

  http://www.ucci.org.ua/events/1344_adf1_rus.jpg

  запрошення:

  http://www.ucci.org.ua/events/1344_adf2_rus.jpg

  http://www.ucci.org.ua/events/1344_adf1_rus.jpg

  За матеріалами Торгово-Промислової Палати України

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *