Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Участь у Ярмарку китайських інвестицій за кордоном COIFAIR – 2017. Організація українського стенду

  2017-07-12

  Виконавчий комітет Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва (АУКС), для поглиблення інвестиційного діалогу та активізації торгово-економічних відносин з Китаєм, разом з партнерами та за підтримки Мінекономрозвитку України, займається організацією національного колективного стенду на 9й сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR – 2017 (надалі – Ярмарок), який відбудеться 21-22 листопада 2017р. в Пекіні.

  _____________20170721210232 (1)

  Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головними партнерами є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектора економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об’єднань. Форум об’єднує представників більш ніж зі 100 країн. У попередніх роках кількість інвестиційних проектів перевищила дві тисячі, а загальна вартість угод досягла 4 млрд. дол. США. У COIFAIR – 2017  планується участь близько 1000 великих державних і приватних підприємств.

  Напрямки та секції роботи COIFAIR включають електроенергетику, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв’язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтохімічну промисловість, фармацевтичну промисловість, внутрішню і зовнішню торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інші.

  _____________20170721210225

  Ярмарок надає можливість її учасникам протягом декількох днів провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в області залучення інвестицій, отримати фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва. На українському стенді традиційно буде організовано презентацію «День України».

  Запрошуємо представників державного та приватного сектору взяти участь на колективному стенді України.

  При ранньому бронюванні місця в липні-серпні передбачені знижки. За умовами участі прохання звертатись в Департамент з міжнародних заходів АУКС.

  Контактна особа – Сергій Гмиря
  тел.(044)285-70-52
  e-mail: sp5@aucc.org.ua

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *