Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Участь Голови Президії АУКС у форумі Green Expo

  2018-12-06

  Міжнародна виставка екологічно чистих продуктів харчування The 11th China Green Food Expo 2018 (CGFE) проходила з 30 листопада по 3 грудня в Наньчан, провінція Цзянсі. Учасники виставки мали прекрасну можливість показати свою продукцію на китайському і азіатському ринках, підвищити впізнаваність бренду, знайти нових ділових партнерів і потенційних покупців.

  viber image3

   

  viber imageььб

  Також в рамках цієї виставки, проходив 5йфорум Green Expo, в якому приймав участь Голова Президії АУКС В’ячеслав Шаякубов, який представляв інтереси АУКС. Його візит був завершений вдалим підписанням Меморандуму про співробітництво з корпорацією JiangXi Invest, щодо питання створення технопарків в Україні. Ще були проведені зустрічі з губернатор провінції Цзянсі, і мерами міст Наньчан та Гунчен.

   

  viber image2
  Зліва на право Президент корпорації JiangXi Invest  господин Лю та голова Президії АУКС В’ячеслав Шаякубов

  На форумі Green Expo сторони Україна-Китай обговорювали можливість створення спільних підприємств. Серед яких плани Китаю відкрити швейне виробництво та виставковий центр в портовому місті Южне, Одеська область. Сподіваємося що для українсько-китайських відносин це тільки початок, плідної і міцної співпраці.

  viber image

   

  самолёті

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *