Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Участь АУКС в Українсько-китайському економічному форумі

  2018-06-07

  Представники Асоціації українсько-китайського співробітництва взяли участь в Українсько-китайському економічному форумі, який проходив 30 травня – 2 червня 2018 року не тільки в столиці України, а також і в інших містах країни. Зокрема, представники АУКС прийняли участь в найбільшій частині форуму в Одесі та місті Южне, де разом із Агенцією розвитку міста Южного були приймаючою Стороною.

  1

  Діловий візит китайських підприємців, менеджерів, представників культури, ініційований Китайською Асоціацією з розвитку підприємництва за кордоном. До складу китайської делегації увійшли до пів сотні представників бізнесу десяти провінцій Китаю з різних сфер.

  2

  Більша частина іноземних гостей – бізнесмени, які спеціалізуються на масштабних проектах. Китайську делегацію очолив Генеральний секретар Асоціації з розвитку підприємництва за кордоном пан Хе Чженвей.

  3

  Відкриваючи бізнес форуми, які проходили в Одеській Міській Раді та Міській Раді міста Южне, голови міськрад Генадій Труханов та Володимир Новацький, відповідно,  розповідали гостям про інвестиційні проекти міст. Представники бізнесу Китаю із інтересом знайомилися з економічним, туристичним та культурним потенціалом Південного регіону України з метою подальшого розвитку співпраці.

  4

  Як зазначив міський голова Одеси, місто активно розвиває дружні зв’язки і співробітництво з 23 містами-побратимами і 15 містами-партнерами, розташованими в країнах Європи, Америки та Азії. «Одесу по праву можна назвати одним з головних економічних центрів України, а також одним з найпривабливіших для бізнесу міст з давніми традиціями підприємництва. Подальше розширення міжнародного співробітництва та підтримання іміджу міста як надійного партнера – наші пріоритети у зовнішньоекономічній діяльності », – підкреслив Геннадій Труханов.

  5

  Володимир Новацький відзначив, що зустріч з китайською делегацією вже має перші результати роботи. Зокрема, під час офіційної зустрічі сторони визначилися щодо осіб, які надалі підтримуватимуть зв’язок. «Ми визначилися по людям, по тим контактним особами, які будуть вести надалі діалог від нас та від китайської сторони. Будемо вести переговори, будемо обмінюватися документами, проектами і надалі подивимось, в якому напрямку будемо співпрацювати», – зауважив міський голова Южного.

  6

  Варто наголосити, що в рамках форуму в Одесі та місті Южне проходив тур для представників бізнесу Китаю, де гості вивчали можливості розвитку та співпраці на місцях. В ході зустрічі члени китайської делегації ознайомилися зі Стратегією соціально-економічного розвитку Одеси до 2022 року – «Одеса 5T». Також були презентовані проекти «Одеса – місто цілорічного відвідування» і «Туристичний потенціал Одеси». Як зазначив пан Хе Чженьвей, члени китайської делегації вже встигли оцінити красу і привітність Одеси.

  7

  У процесі знайомства з Южним китайські бізнесмени прогулялися містом пішки. Маршрут пролягав через тематичні сквери. Знаковим пунктом прогулянки став китайський сквер. Китайці оцінили стилістику Китайського саду.

  8

  Особливе захоплення викликали елементи червоного кольору. У сквері іноземна делегація зробила фото на пам’ять з особливим знаком, який означає “любити”, пояснили гості з Китаю.

  9

  За підтримки голови Агенції розвитку міста Южного, Віце-президента АУКС, В’ячеслава Шаякубова, делегація у тому числі мала можливість детально ознайомитись із роботою Одеського Припортового Заводу, компанії Allseeds та Одеського коньячного заводу.

  10

   

  11

  Крім того, варто звернути увагу на обговорення проекту АУКС щодо організації східноєвропейської виставки та форуму Китай-Експо, які плануються провести в Україні вже у 19-20х роках. Керівник департаменту АУКС, Сергій Гмиря, зауважив, що це буде перша національна східноєвропейська виставка досягнень народного господарства Китайської Народної Республіки, яка охопить більше десяти країн Східної Європи.

  12

  Метою проекту є виключення поточних складнощів та збільшення співпраці з Китаєм та східноєвропейськими країнами, стимулювання та зміцнення торговельних відносин. Планується, що проект охопить найцікавіші, найбільші та зростаючі галузі виробництва Китаю.

  13

  При підведенні підсумків форуму, президент АУКС, Віталій Олійник, відзначив, що головною метою Асоціації є і залишається розвиток відносин між підприємствами КНР та України, супровід та захист економічної та соціальної діяльності українських структур в Китаї. На цьому форумі АУКСом також було запропоновано ряд послуг, які можуть бути цікаві обом Сторонам, такі як: лобіювання, юридичний супровід, дослідження ринків, організація виставок, робота з митницею, логістичні послуги, фінансові послуги, громадська та благодійна діяльність, освітня діяльність та практична допомога.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *