Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  УЧАСТЬ АУКС В НАРАДІ МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ УКРАЇНИ ЩОДО АКТИВІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА У СФЕРІ ТУРИЗМУ

  2017-02-17

  15 лютого 2017 року в Києві у приміщенні ГО «SILK LINK» відбулася нарада щодо активізації та розвитку українсько-китайського співробітництва у сфері туризму.

  У заході взяли участь представники профільних органів виконавчої влади та громадських об’єднань, Посольства КНР в Україні, авіакомпанії МАУ та туристичних операторів, зацікавлених у встановленні партнерських відносин з туроператорами КНР.

  1

  Виступаючи перед присутніми, Голова Президії АУКС Віталій Олійник подякував організаторам за нагоду презентувати діяльність АУКС щодо підготовки до участі українських компаній у 12-й Міжнародній виставці зарубіжного туризму СOTTM 2017, а також підкреслив важливість спілкування між Україною та КНР у сфері туризму.

  Зокрема в нараді виступили:

  Михайло Тітарчук, заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі, та Іван Ліптуга, директор департаменту туризму та курортів, з презентацією діяльності Мінекономрозвитку щодо активізації та розвитку українсько-китайського співробітництва в галузі туризму на 2017 рік.

  2

  Ліу Жун, Радник з торгівлі та комерції Посольства КНР в Україні, щодо перспективних напрямів співробітництва у сфері туризму з Україною.

  Тіщенко Ганна, начальник візового відділу департаменту консульської служби МЗС, щодо нових Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, особливо для групових поїздок громадян КНР, які в’їжджають в Україну з діловою або туристичною метою.

  3

  Тетяна Бражник, регіональний менеджер з продажу «МАУ», щодо пропозицій авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», розроблених для китайських туристів.

  Ірина Нікорак, керівник ГО «SILK LINK», щодо можливих напрямів співробітництва у сфері туризму у 2017 році між Україною та КНР.

  Сергій Гмиря, керівник департаменту з міжнародних заходів АУКС, з презентацією щодо можливих напрямів співробітництва з учасниками туристичного ринку для участі Української сторони у 12-й Міжнародній виставці зарубіжного туризму «СOTTM 2017 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET», яка відбудеться 29-31 березня 2017 року у м. Пекіні (Китай).

  4

  Олександр Лієв, голова Асоціації індустрії гостинності України (АІГУ), з презентацією напрямків діяльності АІГУ.

  Відбувся діалог з туроператорами, які зокрема виявили бажання приймати активну участь у виставці COTTM-2017 та запланованих заходах, які сприятимуть збільшенню кількості туристів з Китаю до нашої країни та надають змогу українським компаніям налагодити ефективні ділові контакти на китайському туристичному ринку. Очікується, що найближчим часом відбудеться подальша лібералізація отримання віз для в’їзду громадян України в Китай та навпаки.

  5

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *