Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  УЧАСТЬ АУКС У КИТАЙСЬКО-УКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

  2021-11-12

  11-го листопада була проведена Китайсько-Українська онлайн конференція з питань міжнародного співробітництва у галузі сільського господарства в Українському союзі промисловців і підприємців (УСПП). Організаторами конференції були Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, за сумісництвом Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко за сприянням УСПП та Асоціації Українсько-Китайського співробітництва (АУКС).

  На конференції особисто були присутні вищезгаданий президент конфедерації Леонід Козаченко, Президент АУКС Олійник Віталій, Член Правління АУКС Віталій Самсонов, Член Президії Виконкому АУКС Будков Олег, Генеральний секретар Робочого комітету «Один пояс, один шлях» Китайської асоціації малих та середніх підприємств пан Ву Хунюй та Заступник директора вищезазначеного Робочого комітету пан Ван Пен. В онлайн форматі брали участь Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислава Магалецька, Заступник директора Центру міжнародного співробітництва Міністерства сільського господарства та сільських районів КНР пан Чжоу Ціцзян та інші представники урядів та компаній України й Китаю у галузі сільського господарства.

  Обговорювались проблемні питання, які необхідно вирішувати у галузі торгівлі сільськогосподарською продукцією, майбутнє Китайського попиту на Українську сільськогосподарську продукцію. З доповідями виступили Тарас Висоцький, Владислава Магалецька, пан Чжоу Ціцзян, пан Ву Хунюй та представник Академії сільськогосподарських наук КНР.

  За підсумками конференції, відбулося підписання двох Меморандумів щодо створення Китайсько-Української Ради з міжнародного сільськогосподарського співробітництва між Міністерством сільського господарства КНР та Міністерством економіки України, та щодо співробітництва між Шаньдунською компанією (ТОВ) «Розвиток сільськогосподарських технологій Сенгу» та ТОВ «Біолтек».

  Учасниками конференції домовлено продовжити реалізацію визначених під час заходу задач, та за потребою проведення додаткових зборів з питань міжнародного співробітництва у галузі сільського господарства між Україною та Китаєм.

  УЧАСТЬ АУКС У КИТАЙСЬКО-УКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

   

  УЧАСТЬ АУКС У КИТАЙСЬКО-УКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *