Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  УЧАСТЬ АСОЦІАЦІЇ В ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ НА БАЗІ МІЖНАРОДНОГО КОНГРЕСУ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ

  2021-10-23

  Голова Президії Виконкому Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва, Член Правління АУКС, за сумісництвом Віцепрезидент УСПП з питань співробітництва з Китаєм та країнами Південно-Східної Азії В’ячеслав Шаякубов, 19-го жовтня прийняв участь в онлайн-конференції, організатором якої виступив Міжнародний Конгрес промисловців і підприємців (МКПП).

  Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах виступив з промовою на тему – Сучасний стан справ і перспективи розвитку економіки в постпандемійний період в державах, представлених в МКПП, яка наразі є актуальною темою в усьому світі.

  Від Координаційної Ради Конгресу взаємодії з бізнес-об’єднаннями країн Азії з пропозиціями щодо розвитку співпраці з діловими колами КНР виступили Голова Президії Виконкому АУКС, Віцепрезидент УСПП В’ячеслав Шаякубов і Президент Союзу промисловців і підприємців Киргизької Республіки Даніл Ібраєв.

  З присутніх також були Голова вищезазначеної Координаційної Ради Ремига Володимир, Генеральний директор Китайської міжнародної інвестиційної корпорації Хуамін пан Лі Чжен та інші учасники.

  Під час конференції додатково розглянули нових кандидатів в Члени МКПП та Контрольну комісію МКПП.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *