Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Участь ІА “Укрінформ” в інавгураційному засіданні партнерства в Пекіні

  2019-07-05

  Участь в інавгураційному засіданні партнерства в Пекіні взяла заступник генерального директора Укрінформу Оксана Носкова.

  Під час засідання було оголошено про запуск платформи інформаційної співпраці та затверджено статут партнерства. Воно ініційоване китайським державним інформаційним агентством Сіньхуа з метою обміну економічною інформацією між країнами, через які проходять маршрути ініціативи “Один пояс, один шлях”. 32 установи у 26 країнах стали співзасновниками партнерства BREIP з Сіньхуа.

  Генеральний директор Сіньхуа Цай Мінчжао наголосив, що BREIP передбачає створення Контактного бюро та платформи для обміну економічною інформацією між країнами-партнерами.

  Згідно зі статутом кожен учасник партнерства зобов’язаний розміщувати на платформі 5-10 інформаційних повідомлень, які потенційно можуть зацікавити інвесторів. Одним із завдань партнерства є допомога країнам у пошуку інвестиційних та торгівельних можливостей.

  Співзасновники BREIP наголосили на важливості надання об’єктивної та достовірної економічної інформації та унеможливлення поширення «фейкових новин» на платформі. Члени партнерства BREIP можуть використовувати надану іншими учасниками інформацію безкоштовно для публікації на своїх ресурсах.

  Крім того, згідно зі статутом Сіньхуа забезпечує основні ресурси та керує створенням платформи та її технічним обслуговуванням.

  (190627) -- BEIJING, June 27, 2019 (Xinhua) -- The Belt and Road Economic Information Partnership (BREIP) co-founded by more than 30 institutions around the world is established in Beijing, capital of China, June 27, 2019. (Xinhua/Shen Hong)

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published.