Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Забороненому місті Ґуґун з’явиться україномовний аудіогід

  2021-02-03

  Відбулася зустріч Посла України Сергія Камишева та дипломатів Посольства із заступником Міністра культури та туризму КНР, співголовою українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі культури Чжан Сюєм, про це повідомляє Посольство України в КНР.

  «Китайська сторона підтримала ідею створення аудіогіда найбільшим у світі палацовим комплексом – музеєм Ґуґун – українською мовою в межах ініціативи культурної дипломатії дружини Президента України Олени Зеленської», – йдеться у повідомленні.

  Крім того, співрозмовники домовилися щодо проведення презентацій Державного агентства розвитку туризму України за участю представників провідних українських туристичних компаній у Пекіні, Шанхаї та Гуанчжоу в другому півріччі 2021 року. У разі карантинних обмежень презентація туристичного потенціалу України для зацікавлених китайських туроператорів відбудеться в онлайн-режимі.

  У сфері поглиблення співпраці між музеями обох країн сторони домовилися про розширення обміну досвідом у збереженні та реставрації пам’яток мистецтва, взаємну організацію виставок у провідних музейних установах України і Китаю.

  Також планується спільно розпочати підготовку до організації урочистих заходів з відзначення 30-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та КНР у 2022 році та поновити гастролі артистів після зняття карантинних обмежень. Крім того, учасники зустрічі обговорили перспективи взаємного започаткування культурних центрів, а також запровадження нових форм взаємодії у сфері культури.

  У Забороненому місті Ґуґун з’явиться україномовний аудіогід
  Фото: Посольства України в КНР

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *