Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У ВР створили Міжфракційне об’єднання на підтримку співробітництва з Тайванем

  2022-08-18

  У Верховній Раді України створили Міжфракційне об’єднання депутатів «На підтримку дружби, торговельно-економічного, культурного та гуманітарного співробітництва з Тайванем». Про це повідомив Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко на своїй сторінці у Facebook з посиланням на Focus Taiwan.

  «Після початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну Тайвань впровадив серйозні санкції проти росії й надав багатомільйонну гуманітарну допомогу Україні. Словом, цей важкий період дуже добре показав нам, хто є справжнім партнером і другом України, а хто є партнером держави-агресора. І це треба пам’ятати та робити відповідні висновки», — написав він.

  До об’єднання вже приєдналося 15 депутатів.

  Інна Совсун, заступник голови партії «Голос», повідомила, що до Міжфракційного об’єднання входять 10 депутатів від правлячої партії «Слуга народу», трьох від «Голосу» та двох – від партії «Європейська солідарність».

  «Наше об’єднання може стати мостом, який зможе розпочати співпрацю між українськими та тайванськими депутатами на офіційному рівні», — сказала вона. «Ймовірно, у майбутньому це може призвести до відкриття представництва Тайваню в Україні, як це вже зробила Литва».

  Наталія Бутирська, київський експерт з міжнародних відносин, сказала, що після шести місяців війни українське суспільство розчарувалося в Китаї через його нездатність засудити російську агресію та змову з Москвою «у поширенні наративів, які виправдовують напад на Україну».

  У ВР створили Міжфракційне об'єднання на підтримку співробітництва з Тайванем
  Фото: CNA

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *