Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У ВІДНОСИНАХ УКРАЇНИ ТА КИТАЮ “ПОЧИНАЄТЬСЯ НОВИЙ ЕТАП РОЗВИТКУ” – ГЛАВА МЗС КНР

  2011-06-24

  Джерело: Укрінформ
  Автор: Ольга Танасійчук

  Візит Голови КНР Ху Цзіньтао до України має важливе значення для довгострокового розвитку відносин між двома державами. Про це міністр закордонних справ КНР Ян Цзечі сказав китайським журналістам, які супроводжували главу держави під час державних візитів до Казахстану, Росії та України.

  “Голова Китаю Ху Цзіньтао висунув чотири пропозиції щодо подальшого розвитку китайсько-українських взаємин. По-перше, слід посилити політичну взаємодовіру і підтримку, щоб зміцнити політичну основу китайсько-українських відносин стратегічного партнерства. По-друге, необхідно всебічно просунути прагматичне співробітництво для зміцнення матеріальної бази двосторонніх відносин. По-третє, слід розширити гуманітарну взаємодію для зміцнення соціальної основи китайсько-українських відносин стратегічного партнерства. По-четверте, необхідно проводити тісне співробітництво в міжнародних і регіональних справах для розвитку багатобічної основи стратегічної співпраці між двома країнами”, – сказав Ян Цзечі.

  За словами міністра, встановлення між Україною і Китаєм стратегічного партнерства означає, що у взаєминах двох країн “починається новий етап розвитку”.

  “Лідери двох країн заявили, що наразі для розвитку двосторонніх відносин з’явилися безпрецедентно важливі можливості, у зв’язку з чим сторони повинні на основі встановлення і розвитку китайсько-українських відносин стратегічного партнерства посилити політичну взаємодовіру, і відповідно до принципів взаємної вигоди, обопільного виграшу і взаємодоповнюваності сприяти прагматичному співробітництву, зміцнити взаємодію і координацію в міжнародних та регіональних справах, а також зберегти мир і стабільність у регіоні та в усьому світі”, – наголосив Ян Цзечі.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *