Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  У вересні відбудеться Китайський форум з розвитку брендів 2023 року та виставка національних брендів

  2023-06-28

  Нещодавно оргкомітет Китайського форуму з розвитку брендів повідомив, що 7-й Китайський форум з розвитку брендів та Національна виставка брендів відбудуться у Пекіні у вересні цього року.

  Бренд – це конденсація репутації підприємства, це зовнішній образ якості, це перше враження від сприйняття продукту, а також всебічне втілення конкурентоспроможності підприємства і навіть національної конкурентоспроможності. З моменту реформування та відкриття Китаю багато китайських підприємств здійснили мрію про брендинг і хоробро боролися до кінця, активно виконуючи місію зміцнення бренду Китаю, крок за кроком наздоганяючи тенденцію розвитку часу.

  Повідомляється, що з моменту національного заснування “510 Китайського дня бренду” в 2017 році, розпочався Китайський форум з розвитку бренду (China Brand Development Summit), і проводиться щорічно протягом семи років, об’єднуючи понад 4 000 видатних підприємств і підприємців Китаю, в тому числі Hengdian Group, Fuyao Group, Zhengwei Group, Haier Group, Tongwei Group, Sany Heavy Industry, Xinfadi Group, Huada Gene, Great Wall Motor тощо. Завдяки обміну ідеями, обміну досвідом, узгодженню ресурсів та іншим аспектам, він зробив належний внесок у розвиток побудови китайського бренду і відомий як щорічний “бренд-оскар” китайської бренд-індустрії.У вересні відбудеться Китайський форум з розвитку брендів 2023 року та виставка національних брендів

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *