Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  У вересні 2023 року в Шеньчжені відбудеться виставка міжнародної електронної торгівлі

  2023-07-19

  Після перенесення у вересні минулого року тепер визначено дати проведення Китайського (Шеньчжень) ярмарку міжнародної електронної торгівлі (CCBEC), який відбудеться з 13 по 15 вересня 2023 року в Шеньчженьському міжнародному конференц- та виставковому центрі. Одночасно із ним онлайн проходитиме «Ярмарок зовнішньоекономічними послугами «Великої затоки» (GBATS). Таким чином, від організаторів двох виставок компаніям з усього ланцюга торгівельних та бізнес-послуг, якісним місцевим та закордонним постачальникам, електронним торгівельним майданчиками та постачальникам послуг будуть запропоновані офлайн та онлайн платформи.

  У вересні 2023 року в Шеньчжені відбудеться виставка міжнародної електронної торгівлі

  Досягнувши лідерських позицій у галузі, вражаюче зростання міжнародної електронної торгівлі Китаю знайшло своє відображення в кількості імпортних та експортних декларацій, що проходять через його міжнародну платформу керування електронною торгівлею. У 2020 році було зареєстровано 2,45 мільярда митних декларацій, що було більше на 63,3% у річному обчисленні.

  Крім того, що Шеньчжень є ключовою частиною «Великої затоки», він також вважається провідним центром у галузі електронної торгівлі. Завдяки сприятливим умовам Шеньчжень швидко розвивається у сфері фінансів, інноваційних технологій, а також логістики та ІТ, що заклало ідеальні основи для розвитку індустрії інтернаціональної електронної торгівлі. CCBEC, яка проходитиме у Шеньчженьському міжнародному конференц- та виставковому центрі світового класу, наддасть її учасниками повний спектр ресурсів, послуг і можливостей для бізнесу.

  Оскільки під впливом пандемії глобальні ланцюжки поставок були сильно порушені традиційна імпортна та експортна торгівлі поступово перемістились в електронну сферу, намагаючись вирішити звичайні торговельні проблеми, такі як складні логістичні процедури, низькі обсяги поставок і недостатній асортимент продукції. Китайська виставка міжнародної електронної торгівлі 2023 створить ефективну платформу для малих і середніх експортних компаній задля вирішення цих проблем, налагодження ведення бізнесу та обміну галузевими знаннями. Платформа також сприятиме цифровізації традиційної зовнішньої торгівлі.

  Більш детальну інформацію про проведення ви зможете знайти за наступним посиланням: https://ccbec-shenzhen-autumn.hk.messefrankfurt.com/shenzhen/zh-cn.html

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *