Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Центрі енергоефективності китайська компанія презентувала систему «Smart city»

  2018-10-12

  9 жовтня у муніципальному Центрі енергоефективності в Миколаєві представники китайської компанії «Dаhua Technology» презентували систему «Smart city». На заході були присутні заступник Миколаївського міського голови з питань енергоефективності Олександр Омельчук і директор Департаменту енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради В’ячеслав Булах, директор Центру енергоефективності Юрій Гусаков, депутати Миколаївської міськради Павло Зоткін і Олександр Гусєв, представники департаменту енергетики і профільних установ.

  Під час презентації представники китайської компанії «Dаhua Technology» в Україні розповіли про систему «Smart city», яка включає в себе систему розпізнавання автомобільних номерів з метою пошуку необхідного транспортного засобу, мультисенсорні камери, які дозволяють склеїти картинку панорами близько 180 – 360 градусів, систему розпізнавання осіб, системи управління транспортними засобами і багато іншого.

  Олександр Омельчук зазначив: «Наше завдання подивитися, ознайомитися і в рамках розпорядження міського голови по створенню, реформуванню нашого call-центру «1588» подивитися, як ми можемо співпрацювати, в яких питаннях, можливо, у нас народиться якийсь спільний пілотний проект і, безумовно, обмінятися перспективними рішеннями для підвищення енергоефективності, безпеки і системи смарт-відбору, над яким ми зараз працюємо, щоб ця система найближчими роками з’явилася в Миколаєві».

  Як повідомив під час презентації Генеральний представник компанії в Україні Пан Хаймінг, компанія «Dahua Technology» є професійним виробником у сфері охоронних систем і систем відеоспостереження протягом останніх п’ятнадцяти років. «Dahua Technology» є провідним світовим постачальником передових рішень в сфері відеоспостереження. Асортимент продуктів компанії включає в себе передові компоненти інтерфейсних і серверних частин, програмного забезпечення, а також інтелектуальні рішення аналізу трафіку.

  У 2002 році компанія «Dahua Technology» була першою, хто запустив у виробництво 8-канальний вбудований цифровий відеореєстратор з відображенням в реальному часі, а незабаром, у 2003 році, випустила і 16-канальний відеореєстратор. Сьогодні «Dahua Technology» є лідером у виробництві систем охорони і відеоспостереження з новітніми технологіями і значним розмахом. Продукція була схвалена і сертифікована за міжнародною системою якості ISO9001, а також отримала сертифікати інших міжнародних організацій, таких як UL, CE, FCC.

  За словами директора з розвитку «Dаhua Technology» Олега Кіріяйнена, зараз рішення компанії були використані вже в ряді міст.

  «На жаль, в Україні таких великих прикладів, як Київ чи Львів, немає. Поки що ми робимо невеликі населені пункти. А що стосується світового досвіду, то у «Dаhua Technology» там набагато більше проектів», – сказав Олег Кіріяйнен.

  Також представники «Dаhua Technology» відзначили, що вони вже співпрацюють з приватними компаніями в Миколаєві.

  Олександр Омельчук зазначив, що Миколаїв готовий до співпраці з китайськими партнерами.

  «Нам треба прагнути до того, щоб тема контролю доступу була в публічних місцях нашого міста, тому що це безпека і цивілізація, до якої потрібно приходити вже сьогодні, і Миколаїв може стати в цьому питанні партнером», – сказав Олександр Омельчук.

   

  3a8959a9a96589ca484dfd1e25053_mid

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *