Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У перші 11 місяців ц. р. капіталовкладення в основні фонди у Китаї зросли на 2,9%

  2023-12-15

  Про це повідомило CRI Online.

  За підсумками перших 11 місяців 2023 року обсяг капіталовкладень до основних фондів Китаю зріс на 2,9% у річному обчисленні приблизно до 46,08 трлн юанів (близько 6,49 трлн дол. США), випливає з даних, опублікованих у п’ятницю Державним статистичним управлінням КНР (ДСУ).

  За даними відомства, темпи зростання показника були такими самими, як і за перші 10 місяців поточного року.

  Зокрема, інвестиції у будівництво інфраструктури та обробну промисловість збільшились на 5,8% та 6,3% у річному обчисленні відповідно, тоді як приплив капіталу в девелоперську галузь скоротився на 9,4%.

  У січні-листопаді ц. р. інвестиції приватного сектора економіки до основних фондів країни знизилися на 0,5% у річному обчисленні, однак без урахування сектора нерухомості цей показник значно зріс на 9,1%.

  За цей же період інвестиції у високотехнологічні галузі зросли на 10,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У тому числі, у високотехнологічному виробництві та сфері високотехнологічних послуг приріст становив 10,5% та 10,6% відповідно.

  За даними ДСУ, у листопаді цього року інвестиції в основні фонди в Китаї зросли на 0,26% порівняно з жовтнем цього року.

   

  У перші 11 місяців ц. р. капіталовкладення в основні фонди у Китаї зросли на 2,9%

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *