Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Пекіні відбувся Китайсько-Український торгово-економічний форум

  2018-11-12

  У форумі взяли участь понад 300 представників торгових асоціацій і ділових кіл Китаю та України. Вони обговорили двосторонню співпрацю у галузях сільського господарства, харчової промисловості, енергетики та машинобудування, а також підписали документи про співробітництво.
  Президент ТПП України Геннадій Чижиков зазначив: «Ми маємо амбітну мету: збільшити товарообіг між Україною та Китаєм з 6 мільярдів вдвічі, а то й втричі. А чому ні, коли для цього є бажання, потенціал і можливості. Амбітні цілі народжують великий результат. Більше 30 українських компаній представили на China International Import Expo промисловий потенціал України – від продуктів харчування до важкої промисловості, включаючи машино- і літакобудування, альтернативну енергетику, IT сектор, банківські послуги. Упевнений, що багатосекторальна спрямованість форуму дозволить розширити діапазон нашого взаємного інтересу».

  Українсько-китайський діловий форум стане традиційним і відбуватиметься раз на рік, або ж двічі – навесні в Україні, а восени в Китаї.

  Практичні досягнення роботи на форумі –  підписання Меморандуму про будівництво заводу з виробництва сонячних панелей в Рівненській області та оновлення угоди про співробітництво між Торгово-промисловою палатою України та Китайським комітетом сприяння міжнародній торгівлі (CCPIT). Згідно документу, вже створено Центр просування ініціативи «Один пояс, один шлях» в бізнес-спільноті. У планах – проведення спільних бізнес-форумів, участь у виставках, обмін спеціалістами та інформацією, підтримка інвестицій.

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *