Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  У Пекіні відбувся економічний саміт у рамках Форуму високого рівня “Розвиток Китаю”-2023

  2023-03-26

  Пекін, 26 березня /Сіньхуа/ — 25 березня в Пекіні відбувся економічний саміт у рамках Форуму високого рівня “Розвиток Китаю”-2023. Головна тема заходу: “Економічне відновлення: можливості та співпраця”. На цьому форумі обговорювалася низка основних питань, таких як глобальний промисловий ланцюг постачання, відкритість на високому рівні, вирішення фінансових ризиків тощо. Високопосадовці китайського уряду, керівники 500 провідних компаній світу, представники глобального ділового співтовариства, а також китайських та іноземних академічних кіл взяли участь у діалозі та обміні інформацією.

  Форум розвитку Китаю спонсорується Дослідницьким центром розвитку Державної ради та організовується Фондом досліджень розвитку Китаю. З проведення першого форуму в 2000 році він проводився 22 рази. Форум дотримується конструктивного діалогу зі світом і прагне до спільного розвитку», і досяг професійного та високого рівня. Це важлива платформа для діалогу між вищими лідерами китайського уряду, глобальними бізнес-лідерами і міжнародними організаціями.

  Форум “Розвиток Китаю”-2023 є важливою платформою для діалогу між китайським урядом, глобальними бізнес-лідерами і міжнародними організаціями, де обговорюються ключові питання економічного відновлення, глобального промислового ланцюга постачання та співпраці на високому рівні.

  Сайт форуму: https://www.cdf.org.cn/cdf2023/guide.jhtml;JSESSIONID=35716724E09380E22594ABE9CEA2A23E?source=m&locale=zh_CN

  У Пекіні відбувся економічний саміт у рамках Форуму високого рівня "Розвиток Китаю"-2023

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *